Czarny Bursztyn domek nr 2

Twoja rezerwacja
Wybierz
* Wybierz miejsce
Przyjazd
Doba
Wyjazd
Ilość apartamentów/domków
Miejsce 1
Dorośli
Dzieci

Czarny Bursztyn domek nr 2

Cena od350,00 zł / Doba
Max osób5
Powierzchnia30m2
Łazienkatak, 3m2 z prysznicem
Ilość łóżek3
KuchniaOsobny pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówke i naczynia dla 4 osób.
Zwierzętatak

Domek letniskowy w nadmorksiej miejscowości Dziwnówek, przy ul. 1-ego Maja 13 należący kompleksu wypoczynkowego Czarny Bursztyn.

Domek letniskowy nad morzem, wolnostojący z własną kuchnią i łazienką.

Powierzchnia Campingu to ok 30m2, jego główną część stanowi duży pokój (ok 20m) będący jednocześnie głównym pokojem sypialnianym. W pokoju znajdują się dwie wersalki z Ikea  które po rozłożeniu tworzą dwa podwójne łóżka 140×200.

Drugim pokojem w domku letniskowym jest kuchnia (ok 9m2) w którym znajduje się mała zabudowa kuchenna z lodówką oraz stolik pozwalające na przygotowanie codziennego posiłku. Szafki w kuchni wyposażone są w niezbędne naczynia, szklanki i sztućce dla 4 osób.

W  zamykanym pokoju kuchennym znajduje się dodatkowe łóżko dla osób ceniących odrobinę prywatności w trakcie wspólnych wakacji ze znajomymi.

Łazienka (3m2) z prysznicem

Domek bardzo jasny i słoneczny. Trzy okienka z kuchni wychodzą na wschód, wejście do campingu jak i taras usytuowane są od zachodniej strony domku co daje wrażenie rozświetlonych pomieszczeń, skąpanych słońcem nawet w godzinach późno popołudniowych.

Przy campingu jest dość sporo miejsca aby na trawie zorganizować grilla, poopalać się czy spędzić czas na zabawie z dziećmi.

Domek Czarny Bursztyn nr 2 jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji z dziećmi ze względu na bliską odległość od morza. Z campingu na piękną piaszczystą plażę dotrzemy w ciągu 5 minut spacerkiem ulicą asfaltową 1-ego Maja.